Norwegia i jej skarby: Mandal

Mandal to jedno z ciekawszych miast, jakimi może się pochwalić Norwegia, a wycieczki po jego terenie każdemu z nas mogą dostarczyć wiele radości.

Co warto zobaczyć w Mandalu?

Mandal to piękne miasto portowe, które przyciąga wspaniałymi plażami, dobrym zagospodarowaniem i doskonałymi warunkami do wypoczynku. Kto chce spędzić beztroskie wczasy nad morzem, ten z pewnością doceni urok tego miasta. Mandal może oczarować też te osoby, które interesują się historią oraz architekturą. W trakcie wycieczki po tutejszej starówce, można zobaczyć wiele drewnianych domów, które urzekają swą formą. Mandal może się pochwalić wspaniałą latarnią morską oraz największym drewnianym kościołem w Norwegii, nie brak tu również ciekawych miejsc dla tych osób, które interesują się kulturą i sztuką. Miejscowe muzeum przyciąga wspaniałą kolekcją prac lokalnych artystów, a pobyt na jego terenie dla każdego z nas może stać się wyjątkowym doświadczeniem.
Wypoczynek w tak pięknym mieście, jakim jest Mandal, to idealna oferta dla tych, których fascynuje Norwegia. Tu można poczuć wyjątkową atmosferę tego kraju, a przy okazji nacieszyć się wypoczynkiem w niezwykłym otoczeniu.